עורך דין תאונות דרכים במודיעין

בתי המשפט לתעבורה במדינת ישראל נוקטים בעמדה נוקשה עם נהגים הנאשמים בביצוע עבירות תנועה כדוגמת נהיגה בשכרות, נסיעה במהירות מופרזת, חציית צומת באור אדום וכן מעורבות בתאונת דרכים. חשוב לדעת כי לבתי המשפט סמכות להטיל עונשים רבים ונרחבים החל מקנס כספי, פסילה בפועל ועד למאסר! בהתאם לכך מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין תאונות דרכים במודיעין בסמוך לביצוע העבירה ככל הניתן. זכרו, ייצוג משפטי מקצועי והולם יעניק לכם הגנה מקסימאלית בביהמ"ש, וימזער נזקים מהותיים בעלי השלכות לטווח רחוק.

 

מעורבים בתאונת דרכים במודיעין? מדוע חשוב תחום ההתמחות של עורך הדין

עורך דין תאונות דרכים במודיעין- accidents-adv

מנתונים סטטיסטים ניתן לראות כי תאונות דרכים עשויות להתרחש לרוב בגין ביצוע עבירת תנועה לרבות:

 • נהיגה ללא רישיון נהיגה.
 • נהיגה בשכרות(סמים / אלכוהול).
 • שימוש בטלפון נייד בנהיגה.
 • נהיגה במהירות מופרזת.
 • נהיגה בקלות דעת.
 • חציית צומת ברמזור אדום.
 • חבלות של ממש.
 • תאונות קטלניות.

כמובן שמדובר רק בקומץ מן עבירות התנועה אשר עשויות להוביל להתרחשותן של תאונות דרכים. בהתאם לכך חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין תאונות דרדים במודיעין המתמחה בתחום התעבורה ותאונות הדרכים, מכיוון שתחום זה הינו מורכב ומסועף ועל כן נדרש מעורך הדין לגלות בקיאות רבה בשלל סוגי העבירות. לכן, אם הינכם מעורבים בתאונת דרכים במודיעין, הקפידו להסתייע בעורך דין הבקיא ברזי הדינים השונים בתחום התעבורה.

 

מחפשים עורך דין תאונות דרכים במודיעין, כל שעליכם לדעת

אם הינכם מחפשים עורך דין תאונות דרכים במודיעין, משמע שהבנתם כי התמודדות מול מערכת המשפט לבדכם אינה תפיק תוצאות המטיבות עימכם. בהתאם לכך, אין להקל ראש בשלב בחירת עורך הדין ולכן חשוב לדעת על אלו דברים עליכם לשים דגש, ומאידך אילו פרמטרים מתוך מהותיים לעניינכם:

 1. תחום עיסוק – עליכם לוודא כי עורך הדין הנבחר עוסק בתחום התעבורה בלבד! חשוב להבין כי תחום התעבורה באופן ספציפי שונה מתחומים אחרים, הוא מכיל חוקים רבים ומגוונים ועל כל על עורך הדין לגלות בקיאות רבה בכל רזי הדינים הללו. במקרה שאתם מעורבים בתאונת דרכים, אתם נדרשים בייצוג משפטי ראוי והולם אשר עשוי להעניק לכם עורך דין תעבורה בלבד!
 2. המלצות – מדובר בפרמטר חשוב אך אינו מהותי לבחירתכם וכעת נסביר למה. אם היינו שואלים אותכם על מוצר שאכלתם ולעניות דעתכם אינו היה טעים, האם הייתם ממליצים על המסעדה בה התארחתם? סביר להניח שתתקבל כאן תשובה חד משמעית – לא, ומדוע? כל אדם חווה את "המוצר" בהתייחס לחווייתו האישית, כך גם הסתייעות בעורך דין. במקרה שהתקבלה תוצאה טובה, סביר להניח שתשמעו המלצות חיוביות אודות עורך הדין, אך אם לא התקבלה תוצאה מספקת, כנראה שעו"ד לא יקבל המלצה מלבבת. לכן, אנו ממליצים לכם לבחון את עורך הדין מהעיניים שלכם בהתייחס לתחושות אותן קיבלתם במהלך הפגישה עימו.
 3. זמינות – לאור העובדה כי מעורבות בתאונת דרכים הינה חוויה טראומתית לכלל משתמשי הדרך השונים, עשויות להתרחש טעויות מהותיות עוד בשלב הראשוני. בהתאם לכך חשוב להיעזר בעורך הדין הזמין עבורכם ברגעים אלו, בכדי לקבל ייעוץ והכוונה מקצועיים.
 4. מקצועיות – כיום, מרבית עורכי הדין מחזיקים ברשותם אתר אינטרנט מפורט המכיל: מאמרים, הצלחות המשרד, המלצות ועוד. ניתן לבקר באתר האינטרנט של עורך הדין ולקרוא בעיון מאמרים שנכתבו על ידו, ואף פרוטוקולים שהתנהלו במשרד. בנוסף, חשוב לקיים פגישה עם עורך הדין בעניינכם ולראות את תגובתו למקרה שלכם, האם הוא שואל אותכם שאלות, מגלה ידע, ומייעץ לכם בנושא.

שוקלים בייצוג עצמי בבית המשפט לתעבורה? חשוב שתדעו בפני מה אתם צפויים

עורך דין תאונות דרכים במודיעין- accidents-adv

לאור ריבוי תאונות הדרכים במדינת ישראל, בתי המשפט לתעבורה רוצים ליצור הרתעה בקרב הנהגים השונים. נהגים הנאשמים בגרימת תאונת דרכים יתקלו ביד נוקשה ובסנקציות מחמירות בהגיעם לבית המשפט לרבות: קנסות, נקודות תעבורה, שלילת רישיון הנהיגה בפועל / על תנאי, מאסר בפועל / על תנאי, בצירוף סנקציות נוספות מטעם משרד הרישוי כדוגמת קורסי נהיגה, מבדקים במרב"ד, מעבר בהצלחה של מבחן עיוני, מבחן מעשי וכן הלאה. קיימת סבירות גבוהה שאדם מן היישוב לא ידע לבחון את הראיות הקיימות בידי התביעה ולנתח אותן בצורה מקצועית ומקיפה. לכן ייצוג עצמי במשפט לתעבורה אינו מומלץ כלל וכלל!

 

תחנת המשטרה במודיעין, באילו מקרים תידרשו להגיע?

אם נגרם לכם נזק פיזי כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים, אתם זכאים להגיש תביעת פיצויים מכוח חוק הפלת"ד. בכדי להגיש את התביעה, תידרשו להציג בפני חברת הביטוח מספר מסמכים מהותיים כאשר אחד מן המסמכים הינו אישור מהמשטרה אודות קרות התאונה. אם הינכם מעורבים בתאונת דרכים במודיעין והסביבה, עליכם להגיע בסמוך לתאונה ככל הניתן לתחנת המשטרה ולקבל את האישור הנ"ל. בנוסף, ייתכן ותידרשו להגיע לתחנת המשטרה בכדי להיחקר באזהרה, כאשר בתום החקירה יוחלט האם קיימות מספיק ראיות בכדי להגיש נגדכם כתב אישום או שמא לסגור את התיק בעניינכם. להלן הפרטים המעודכנים אודות תחנת המשטרה במודיעין:

כתובת תחנת המשטרה: פרטים ליצירת קשר:
רחוב שדרות דם המכבים, מס' 26 – מודיעין(מרכז העיר) 08-6769444 / 08-9726435
עורך דין תאונות דרכים במודיעין
עורך דין תאונות דרכים במודיעין

מידע אודות משרד הרישוי במודיעין

משרד הרישוי במודיעין מעניק שירות לכלל האוכלוסייה בימים א'-ה' בנושאי רישוי הרכב והנהיגה לרבות: הנפקת רישיונות, זימונים למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, אמצעי תיקון כדוגמת קורסי נהיגה, הנפקת תדפיס נק' עדכני, הפקדת רישיון בגין פסילה, נקודות תעבורה, מידע אודות היסטוריית הרכב, תשלומי אגרות וכן הלאה. בכדי לקבל שירות במשרד הרישוי תידרשו לזמן תור מראש(עד 14 ימים מראש) באחת מהפלטפורמות הבאות: מוקד טלפוני של משרד הרישוי 5678*, אפליקציית MYVISIT או באתר משרד התחבורה. להלן הפרטים המעודכנים אודות משרד הרישוי במודיעין:

כתובת משרד הרישוי: שעות קבלת קהל: פרטים ליצירת קשר:
רחוב המכונאי מס' 31, מודיעין מכבים רעות. ימים א', ב', ד', ה' בין השעות: 07:30-16:30

יום ג': 07:30-14:00

יום ו': 07:30-13:00

1-22256-78

 

עמדת רשיומט במודיעין והסביבה, כל הפרטים

עמדת רשיומט הינה עמדת שירות עצמי המאפשרת מענה בתחום התחבורה כדוגמת תשלומי אגרות, בירור אודות נקודות תעבורה, היסטוריית רכב וכן הלאה. בכדי לבצע פעולה בעמדת הרשיומט על מבקש הפעולה להגיע עם כרטיס אשראי על שמו בלבד לצורך אמצעי מזהה. להלן הפרטים אודות עמדת הרשיומט במודיעין:

כתובת עמדת הרשיומט: נגישות: פרטים ליצירת קשר: שעות פעילות:
סופר פארם ישפרו סנטר, אזור המלאכה – מודיעין מכבים רעות נגישות מלאה 0778881250 ימים א'-ה': 08:00-23:00

יום ו': 08:00-22:00

ש': 10:00-23:00

 

במקרה שהינכם מעורבים בתאונת דרכים, אתם צפויים להגיע לתחנת המשטרה ממספר סיבות לרבות: פתיחת תיק אודות נזק פיזי שנגרם לכם בתאונת דרכים או שמא לצורך ביצוע חקירה באזהרה. כל שעליכם לדעת, במאמר המלא.
לבחירת עורך הדין משמעות רבה על רישיונכם בפרט ועל חייכם באופן כללי, לכן אין להקל ראש בבחירתכם. ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים לבחירה נכונה של עורך דין, בקרו באתר.
דוגמאות לתיקי תאונות דרכים בהם סייענו

 מייל אישי: [email protected]

 מייל אישי: [email protected]

עוד בנושא

עורך דין תאונות דרכים בבית שמש

תושבי בית שמש והסביבה? בשנים האחרונות ניתן לראות כי כבישי ישראל הינם מוכי אסון! תאונות מרובות, נפגעים ואף אובדן נפשות. בהתאם לכך כל אחד מאיתנו

עורך דין תאונות דרכים בירושלים

תאונות דרכים לצערנו הרב נהפכו לחלק מהשגרה שלנו, אנו נתקלים מדי יום בפלטפורמות השונות(טלוויזיה, רדיו, עיתון) בעדכונים שוטפים אודות הקטל בכבישים. בהתאם לנתונים העגומים, כל

עורך דין תאונות דרכים בבית שמש

תושבי בית שמש והסביבה? בשנים האחרונות ניתן לראות כי כבישי ישראל הינם מוכי אסון! תאונות מרובות, נפגעים ואף אובדן נפשות. בהתאם לכך כל אחד מאיתנו

עורך דין תאונות דרכים בירושלים

תאונות דרכים לצערנו הרב נהפכו לחלק מהשגרה שלנו, אנו נתקלים מדי יום בפלטפורמות השונות(טלוויזיה, רדיו, עיתון) בעדכונים שוטפים אודות הקטל בכבישים. בהתאם לנתונים העגומים, כל